DUKAT FIT IZZIV 2020

Z Dukat Fitom okoli Zemlje
Jesensko obdobje je športno društvo Priprave popestrilo z izzivom Dukat Fit, na katerem je bilo treba preteči 10 ali prekolesariti 50 kilometrov. V izzivu je sodelovalo 1485 oseb, ki so skupaj premagali 41.401 km, kar je toliko kot pot okoli Zemlje. Vsak udeleženec je prejel spominsko medaljo in knjižico kreativnih receptov za popestritev kulinarike, ki so plod spretnih domislic tekaških in kolesarskih ambasadorjev. Ta medalja je spodbuda vsem, ki skrivaj želijo biti aktivni, pa še niso zbrali dovolj poguma.

Dukat Fit izziv 2020
ZANIMIVA STATISTIKA

41.401 km
je obseg zemlje oz.toliko kilometrov so naredili sodelujoči na Dukat Fit izzivu.
1.485 udeležencev
Toliko medalj bomo podelili zmagovalcem Dukat Fit izziva.
870 udeležencev
je izbralo tek za izziv.
384 udeležencev
je izbralo kolesarjenje za izziv.
277 poštnih okrajev
na toliko poštnih številk so šle medalje.

270 učencev in učiteljev
Na izzivu sodeluje Osnovna šola Gustava Šiliha iz Velenja.
231 udeležencev
je izbralo tek in kolesarjenje za izziv.
50 km kolesarjenja
To je bila naloga, ki je kolesarje vodila do osvojene medalje.
29 avtobusov
polnih športnikov je skupno število udeležencev izziva.
23 ambasadorjev
izziv so predstavili kolesarski in tekaški ambasadorji aktivnega življenja.
10 km teka
To je bila naloga, ki je tekače vodila do osvojene medalje.
1 zmagovalec
To si TI, ki si se odločil-a za aktivno življenje.

Dukat fit kolesarski in tekaški instagram ambasadorji

Mateja Marn @matejamarn
Anja Kalan @anjakalan
Mitja Lesjak @mitjalesjak29
Jan Mohorič @eat_drinks_friends
Jasna Obrez @jasnaobrez
Simona Markovič @simona_markovic
Anja Miklavc @anjamiklavc
Emina Ljatifi @eminchica
Mitja Klavora @mitja_k84
Denis Šketako @denissketako
Aleš Hostnik @aleshostnik
Tjaša Draškovič @tjasadrasko

Maruša Knapp @marusiiikaaa
Rok Naglič @roknaglic
Eva Kavka @evka_sportsdietitian
Katja Ponikvar @katjaponikvar
Maja Matić @matic_maja
Timotej bečan @timotejbecan
Maruša Stremecki @marusastremecki
Laura Karamatič @laurakaramatic
Anja Verstovšek @anjaverstovsek
Eva Zorman @zormaneva
Jaka Kaplan @jakakaplan
Priprave @priprave