DUKAT FIT IZZIV 2021

Dukat Fit tudi letošnjo pomlad v sodelovanju s Športnim društvom PRIPRAVE  in revijo Bicikel.com  organizira Dukat Fit izziv za vse ljubitelje kolesarstva.
Dukat Fit izziv kolesarje povezuje med seboj, spodbuja k aktivnemu življenju in motivira tudi z odličnimi športno obarvanimi nagradami. O svojih kolesarskih podvigih na Instagramu poroča tudi rekreativna kolesarska ekipa spletnih vplivnežev blagovne znamke Dukat Fit.

Prekolesarite 50 km in postanite ambasador aktivnega življenja. Izziv je odprt do vključno nedelje, 13. junija.

Povabite prijatelje, sodelavce in ljubitelje rekreacije, da na dveh kolesih začutijo svobodo in draž življenja.
Ne tekmujemo ne v hitrosti, ne v razdalji, ne v kraju, ne v srčnem utripu, niti ne v času. Predlagamo vam, da si naredite sami svojo tekmo, svoje doživetje.
Prijave na izziv ter vse informacije o sodelovanju in nagradnem skladu so dostopne na tej povezavi

Dukat Fit kolesarski in tekaški instagram ambasadorji 2021

Timotej Bečan @timotejbecan
Aleš Hostnik @aleshostnik
Anja Kalan @anjakalan
Eva Kavka @evkas.world
Katja Kobe @katjakobe
Dalibor Lajič @lajko9
Mitja Lesjak @mitjalesjak29
Simona Markovič @simona_markovic
Mateja Marn @matejamarn
Maja Matić @matic_maja

Jan Mohorič @eat_drink_friends
Vita Movrin @vita.movrin
Martina Potrč @martinapotrc
PRIPRAVE @priprave
Andreja Sterle Podobnik @andi.podobnik
BICIKEL.COM @bicikel
Denis Šketako @denissketako
Dejan Vračič @dvracic_bike_fitting
Tadeja Zavec @tadeeic
Saša Žavbi Kunaver @sasazavbik

Dukat Fit izziv 2020
ZANIMIVA STATISTIKA

41.401 km
je obseg zemlje oz.toliko kilometrov so naredili sodelujoči na Dukat Fit izzivu.
1.485 udeležencev
Toliko medalj bomo podelili zmagovalcem Dukat Fit izziva.
870 udeležencev
je izbralo tek za izziv.
384 udeležencev
je izbralo kolesarjenje za izziv.
277 poštnih okrajev
na toliko poštnih številk so šle medalje.

270 učencev in učiteljev
Na izzivu sodeluje Osnovna šola Gustava Šiliha iz Velenja.
231 udeležencev
je izbralo tek in kolesarjenje za izziv.
50 km kolesarjenja
To je bila naloga, ki je kolesarje vodila do osvojene medalje.
29 avtobusov
polnih športnikov je skupno število udeležencev izziva.
23 ambasadorjev
izziv so predstavili kolesarski in tekaški ambasadorji aktivnega življenja.
10 km teka
To je bila naloga, ki je tekače vodila do osvojene medalje.
1 zmagovalec
To si TI, ki si se odločil-a za aktivno življenje.

Dukat Fit kolesarski in tekaški instagram ambasadorji 2020

Mateja Marn @matejamarn
Anja Kalan @anjakalan
Mitja Lesjak @mitjalesjak29
Jan Mohorič @eat_drinks_friends
Jasna Obrez @jasnaobrez
Simona Markovič @simona_markovic
Anja Miklavc @anjamiklavc
Emina Ljatifi @eminchica
Mitja Klavora @mitja_k84
Denis Šketako @denissketako
Aleš Hostnik @aleshostnik
Tjaša Draškovič @tjasadrasko

Maruša Knapp @marusiiikaaa
Rok Naglič @roknaglic
Eva Kavka @evka_sportsdietitian
Katja Ponikvar @katjaponikvar
Maja Matić @matic_maja
Timotej bečan @timotejbecan
Maruša Stremecki @marusastremecki
Laura Karamatič @laurakaramatic
Anja Verstovšek @anjaverstovsek
Eva Zorman @zormaneva
Jaka Kaplan @jakakaplan
Priprave @priprave